O nás

Eurokrby

Eurokrby – profil společnosti

Naše společnost působí na českém trhu již od roku 2001 a svým zákazníkům tedy nabízíme dlouholeté zkušenosti v oboru. Jsme malou firmou, která si zakládá zejména na individuálním přístupu a naším cílem je udělat maximum pro Vaši spokojenost.

Spolupracujeme s předními českými a zahraničními dovozci krbových a kamnových komponentů, komínových systémů a dalšího doplňkového sortimentu.

Vzorkové prodejny s krby a kamny

V roce 2013 jsme otevřeli novou vzorkovou prodejnu a zvětšili tak naši výstavní plochu, na které se naši zákazníci mohou prohlédnout širokou nabídku krbových sestav, krbových kamen či samotných krbových vložek a dalšího nezbytného příslušenství. Zákazník si zde může také prohlédnout funkční krbovou sestavu Mikromegy od belgické firmy Stüv a na vlastní oči se tak přesvědčit, že skutečný oheň může být opravdu krásnou součástí  domova.

Při realizacích našich staveb rádi pracujeme také s přírodními materiály jako je dřevo, kámen apod. Vzorky těchto materiálů jsou pak samozřejmě také k dispozici na naší prodejně.

Návrhy krbů na klíč

Spolupráce s naším zákazníkem začíná zpravidla zhodnocením situace v místě instalace krbového tělesa. Na základě takto získaných informací pak uskutečníme se zákazníkem osobní schůzku na naší vzorkové prodejně, kde společně, dle přání a představ zákazníka, sestavíme návrh optimální krbové sestavy tzv. na klíč. Tento návrh pak zpracujeme zákazníkovi pro jeho lepší představu do tzv. vizualizace. Všechny tyto služby poskytujeme našim zákazníkům zdarma. V rámci komplexnosti našich služeb jsme si v roce 2006 rozšířili naše portfolio podnikání o kominictví, takže zakázku jsme schopni zrealizovat včetně výstavby komínového tělesa.

Celý náš tým je pravidelně školen autorizovanými školiteli tak, abychom našim zákazníkům mohli poskytovat ty nejkvalitnější služby a servis.

Kontakty

Martin Krupka - Fotografie

Martin Krupka
jednatel
e:
t: +420 604 245 895

Lucie Krupková - Fotografie

Ing. Lucie Krupková
obchodní zástupce
e:
t: +420 605 282 031

Jaroslav Macháček - Fotografie

Jaroslav Macháček
technický pracovník
e:
t: +420 417 562 286

Napište nám

Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů.

Firemní údaje

Eurokrby s.r.o.

Haškova 624, 436 01 Litvínov
IČO: 25428489
DIČ: CZ25428489
OR: oddíl C/17878

Otevírací doba

  • PO-ČT: PO 13-17; ÚT-ČT 9-12 13-17
  • SO-NE: zavřeno

Adresa prodejny

Srbická 454
415 01
Teplice

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.